

Analoge fotografie
Camera's
Eenmalige camera's
Films
Chemie
Directklaar fotografie
Camera's
Films Fujifilm
Films Polaroid
Advies en zekerheid
7 jaar garantie
Foto zekerheidsplan
Persoonlijk adviesgesprek
Overdag toont de Equinox Z2 kleurrijke beelden, terwijl bij activatie van het nachtzicht zwart-witweergave wordt gebruikt voor maximale helderheid en contrast. De 3x optische vergroting wordt digitaal versterkt tot 9x, zodat je zelfs op grotere afstanden nog veel detail ziet. De volledig multi-coated optiek zorgt voor een hoge lichttransmissie en minder reflecties, met een gezichtsveld van 117 meter op 1000 meter afstand.
De monokijker kan Full HD-video (1080p) opnemen en direct draadloos overzetten naar je smartphone, tablet of computer via Wi-Fi en een gratis app. Dankzij de micro-USB- en RCA-uitgangen kun je het apparaat ook koppelen aan een extern beeldscherm of opnameapparaat. Er is een Picatinny-rail aanwezig aan de zijkant van de kijker voor accessoires zoals een extra IR-verlichting. Het ontwerp is IPX4-geclassificeerd, wat betekent dat hij bestand is tegen spatwater, en de automatische uitschakeling na 10 minuten bespaart energie bij ongebruik.
Kortom, de Bushnell Equinox Z2 is een krachtige digitale nachtkijker die ideaal is voor observatie, natuurstudie of beveiliging, met moderne functionaliteiten zoals Wi-Fi-connectiviteit en HD-video-opname, verpakt in een robuust, weerbestendig ontwerp.
Vergroting | 3x |
Gezichtsveld | 383' @ 1000 yd / 127 m @ 1000 m |
Infraroodverlichting | Ja, ingebouwd |
Batterij | 4x AA (Alkaline, Lithium, NiMH) |
Digitale vergroting | 3x (9x gecombineerde zoom) |
I/O | AV-uitgang |
Statiefaansluiting | 1/4"-20 Vrouwelijk |
Weerbestendigheid | Waterbestendig (IPX4) |
Gebruikstemperatuur | 14 tot 113°F / -10 tot 45°C |
Afmetingen | 7.9 x 4.1 x 2.3" / 20 x 10.5 x 5.8 cm |
Gewicht | 425 g |
Bushnell 3x30 Equinox Z2 Digitale Nachtkijker
2 x Lensdoppen
Draagtas
Beperkte 2 jaar fabrieksgarantie
check_circle
check_circle