

Analoge fotografie
Camera's
Eenmalige camera's
Films
Chemie
Directklaar fotografie
Camera's
Films Fujifilm
Films Polaroid
Advies en zekerheid
7 jaar garantie
Foto zekerheidsplan
Persoonlijk adviesgesprek
De Equinox Z2 biedt een optische vergroting van 4,5x, die digitaal kan worden uitgebreid tot 13,5x. De 40mm objectieflens is volledig multigecoat, wat zorgt voor verbeterde lichttransmissie en minder reflecties. De kijkhoek bedraagt 314 voet op 1000 yards (ongeveer 105 meter op 1000 meter). Met drie helderheidsniveaus van het scherm kun je het beeld aanpassen aan de lichtomstandigheden.
Een handige zijrail maakt het mogelijk om extra accessoires, zoals een externe IR-verlichting, direct aan het apparaat te bevestigen. Daarnaast beschikt het toestel over Wi-Fi, waardoor je foto's en 1080p-video’s snel en eenvoudig kunt overzetten naar je smartphone, tablet of computer via een gratis app. De monoculair heeft een ingebouwde micro-USB-poort, een RCA video-uitgang en een microSD-kaartsleuf voor het opslaan of live doorgeven van beelden.
De Bushnell Equinox Z2 is waterbestendig volgens de IPX4-norm en voorzien van een 1/4"-20 statiefaansluiting. Het apparaat schakelt automatisch uit als er 10 minuten geen knoppen worden ingedrukt, wat helpt om de batterij te sparen. Op het scherm zie je bovendien in één oogopslag informatie zoals zoomniveau, IR-instelling, batterijniveau en helderheid. Dit alles maakt de Z2 een veelzijdige keuze voor nachtnatuurkijkers, beveiligingsdoeleinden of outdoor avonturen.
Vergroting | 4.5x |
Gezichtsveld | 314' @ 1000 yd / 105 m @ 1000 m |
Infraroodverlichting | Ja (Ingebouwd) |
Batterij | 4x AA Alkaline, Lithium, NiMH |
Digitale Vergroting | 3x (13.5x Totale Zoom) |
I/O | AV-uitgang |
Statiefaansluiting | 1/4"-20 Vrouwelijk |
Weerbestendigheid | Waterbestendig (IPX4) |
Bedrijfstemperatuur | 14 tot 113°F / -10 tot 45°C |
Afmetingen | 7.9 x 4.1 x 2.3" / 20 x 10.5 x 5.8 cm |
Gewicht | 22 oz / 624 g |
check_circle
check_circle