

Analoge fotografie
Camera's
Eenmalige camera's
Films
Chemie
Directklaar fotografie
Camera's
Films Fujifilm
Films Polaroid
Advies en zekerheid
7 jaar garantie
Foto zekerheidsplan
Persoonlijk adviesgesprek
Maak uw bestelling compleet
De optische opbouw van de lens bestaat uit diverse geavanceerde elementen. Twee asferische elementen en drie lenselementen met een hoge brekingsindex (HR) zorgen voor een effectieve correctie van sferische aberraties en vervormingen. Daarnaast zijn er twee elementen van extra-laag dispersieglas (ED) toegevoegd om chromatische aberratie en kleurafwijkingen te minimaliseren. Hierdoor levert de lens scherpe beelden met een hoge helderheid en natuurgetrouwe kleuren.
Om de beeldkwaliteit verder te optimaliseren is de Samyang 14mm voorzien van een Ultra Multi-Coating (UMC). Deze coating vermindert reflecties en gaat ghosting en flare tegen, wat resulteert in een hoger contrast en een betere kleurweergave, zelfs bij fel tegenlicht. De lens heeft een handmatige scherpstelling met een minimale scherpstelafstand van slechts 28 centimeter, wat veel creatieve mogelijkheden biedt voor close-ups met een weidse achtergrond.
Een geïntegreerde, bloemvormige zonnekap voorkomt dat invallend strooilicht voor lensflare zorgt, en biedt tegelijkertijd fysieke bescherming voor het frontglas. Met zijn robuuste bouw en hoogwaardige optiek is de Samyang 14mm f/2.8 een uitstekende keuze voor fotografen die op zoek zijn naar een betrouwbare ultra-groothoeklens met manuele controle en een indrukwekkend gezichtsveld.
Kleur | Zwart |
Brandpuntsafstand | 14mm (35mm-equivalent: 28mm) |
Diafragma | Maximaal: f/2.8 Minimaal: f/22 |
Lensvatting | Four Thirds |
Beeldformaat | Four Thirds |
Beeldhoek | 115,7° |
Minimale scherpstelafstand | 28 cm |
Optische constructie | 14 elementen in 10 groepen |
Scherpstelling | Handmatige scherpstelling |
Beeldstabilisatie | Geen |
Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC-lens voor Four Thirds
Voor- en achterlensdop
Lenspouch (zacht opbergtasje)
Beperkte fabrieksgarantie van 2 jaar
check_circle
check_circle