

Sigma 50mm f/1.2: Snel, Scherp en Klein
Kenmerken van de SIGMA 50mm F1.2 DG DN | Art
Indrukwekkend Soepele Bokeh
Met een f/1.2 maximale diafragma biedt deze 50mm prime-lens rijk en prachtig bokeh. Dit is niet alleen een enorme voordeel voor het creëren van meer artistieke en flatterende beelden, maar stelt je ook in staat om gedetailleerde beelden vast te leggen, zelfs in zware lichtomstandigheden. Het ronde 13-bladige diafragma van deze lens is een primeur voor Sigma en behoudt zijn cirkelvorm, wat helpt om soepel en rond bokeh te creëren, zelfs wanneer het diafragma wordt verkleind.
Uitzonderlijke Bouwkwaliteit
De 50mm f/1.2 is gebouwd met het oog op gebruiksgemak en is uitgerust met verschillende functies die je helpen tijdens het fotograferen. Een AFL-knop is beschikbaar voor het behouden van focus op een enkele afstand. Bepaalde cameramodellen stellen je in staat om de functie van de AFL aan te passen.
De stof- en spatwaterbestendige lensstructuur, gecombineerd met de water- en olieafstotende coating van het voorste lens element, creëert een duurzame lens die betrouwbaar is in het veld.
De diafragmaring is vergrendelbaar en kan worden ingesteld om te klikken of niet, afhankelijk van je voorkeur.
Extra Voordelen
Lensconstructie: 17 elementen in 12 groepen
Zonnekap in bloemvorm met vergrendelmechanisme
Ronde 13-bladige diafragma
Gewicht: 1,6 lb
Glas met hoge brekingsindex en vier asferische lenzen
Compatibel met AF-assistentie op compatibele E-mount camera's
Brandpuntsafstand | 50mm |
Maximale Diafragma | f/1.2 |
Lensvatting | Sony E |
Lensformaatdekking | Full-Frame |
Type Focus | Autofocus |
Beeldstabilisatie | Nee |
Filtermaat | 72 mm (voorzijde) |
Minimale Diafragma | f/16 |
Hoek van Weergave | 46.8° |
Minimale Focusafstand | 15.7" / 40 cm |
Maximale Vergrotingsratio | 0.16x |
Macro Reproductieverhouding | 1:6.2 |
Optisch Ontwerp | 17 Elementen in 12 Groepen |
Diafragma Bladen | 13, Rond |
Afmetingen (ø x L) | 3.2 x 4.4" / 81 x 110.8 mm |
Gewicht | 1.6 lb / 740 g |
Sigma 50mm f/1.2 DG DN Art Lens (Sony E)
Sigma LCF-72 III 72mm Lensdop
Sigma LCR II Achterste Lensdop voor Sony E
Sigma Zonnekap voor 50mm f/1.2 DG DN Art Lens
Sigma Lenskoffer voor 50mm f/1.2 DG DN Art Lens
Beperkte 2-Jarige Fabrieksgarantie